Depilacja pastą cukrową Oferta skierowana wyłącznie dla kobiet.

Rezerwacja na depilację pastą cukrową: 570-369-430


Pasta cukrowa nie przykleja się do skóry, a jedynie okleja włoski, co już zmniejsza ból (nie drażni się naskórka). Zimna pasta wyklucza też poparzenie czy podrażnienie skóry. Depilację pastą cukrową można przeprowadzić, nawet wtedy gdy włoski są bardzo krótkie (mają 1-2 milimetry). Pozwala to więc usuwać je na bieżąco, bez czekania, aż odrosną. Resztki pasty zmywa się ciepłą wodą, bez pocierania skóry. Ta metoda depilacji nie wymaga również stosowania chemicznych substancji potrzebnych do oczyszczenia skóry np. z syntetycznego wosku do depilacji. Podrażnienia po depilacji pastą cukrową są znikome, najczęściej znikają już tego samego dnia. Stosując taką formę depilacji można szybko zauważyć jak słabe i jasne odrastają włosy. Depilując się regularnie można całkowicie pozbyć się owłosienia w niektórych rejonach ciała.

Rodzaje depilacji:
1. Damski wąsik

Usunięcie zbędnego owłosienia z nad górnej wargi.
Czas depilacji: około 5 minut
Koszt: 15 zł


2. Pachy

Depilacja pach jest dość wymagająca, gdyż włoski rosną zasadniczo w kilku kierunkach. Kluczowe jest odpowiednie zlokalizowanie kierunków wzrostu i etapami pozbycia się owłosienia. Nieuważna depilacja pach lub zła ocena kierunku wzrostu włosków może doprowadzić do powstania krwiaków i podrażnień.
Czas depilacji: około 10 minut
Koszt: 25 zł


3. Ręce

Depilacja rąk polega na całkowitym usunięciu owłosienia z zarówno przedramion jak i dłoni.
Czas depilacji: około 20 minut
Koszt: 35 zł


4. Nogi

Depilacja nóg jest dość czasochłonna, ale za to stosunkowo bezbolesna. Powodem tego są dość "równe" i "napięte" powierzchnie skóry, na których depilacja pastą jest prosta i sprawna.
Czas depilacji: około 45 minut
Koszt: 60 zł5. Pośladki- klasycznie

Klasyczna depilacja pośladków polega na usunięcie owłosienia z pośladków do bielizny typu stringi. Depilacja ta nie obejmuje usunięcia owłosienia z przerwy międzypoślakdówej.
Czas depilacji: około 20 minut
Koszt: 60 zł6. Pośladki- pełne

Pełna depilacja pośladków polega na usunięcie owłosienia z pośladków oraz owłosienia z przerwy międzypoślakdówej. Każdą depilację wykonuje się w jednorazowej bieliźnie, po to, aby zachować maksimum komfortu dla klientki.
Czas depilacji: około 25 minut
Koszt: 70 zł


Depilacja bikini- rodzaje


Każdą depilację wykonuje się w jednorazowej bieliźnie, po to, aby zachować maksimum komfortu i intymności dla klientki. Depilacja wykonywana jest przez certyfikowaną osobę będącą profesjonalistą w dziedzinie depilacji.5. Bikini- klasyczne

Bikini klasyczne to depilacja owłosnienia do granicy bielizny (depilacja obejmuje: pachwiny do granicy bielizny, podbrzusze do wzgórka łonowego, pośladki do lini bielizny typu stringi).
Czas depilacji: około 30 minut
Koszt: 80 zł


6. Bikini- głębokie

Depilacja w tym przypadku sięga głębiej niż przy standardowym bikini (depilacja obejmuje: okolice pachwin, częściowo wargi oraz duża część górnej linii bikini, aby uformować rodzaj trójkąta, pośladki do lini bielizny typu stringi).
Czas depilacji: około 30 minut
Koszt: 90 zł


7. Bikini- francuzkie

Depilacja polega na całkowitym usunięciu owłosienia z przodu okolic intymnych i pozostawieniu niewielkiego paseczka włosów łonowych na wzgórku łonowym (można ten paseczek również usunąć), depiluje się również pośladki tylko do lini bielizny typu stringi.
Czas depilacji: około 35 minut
Koszt: 100 zł


7. Bikini- brazylijskie

Ten rodzaj depilacji zbliżony jest do depilacji francuskiej, ale dużo głębszy. Podczas niej usuwane jest całe owłosienie z przodu, a pozostawiony jedynie niewielki paseczek włosków lub trójkąt. Usuwane są również wszystkie włosy z tyłu – depilowane są pośladki i przerwa pomiędzy pośladkami.
Czas depilacji: około 35 minut
Koszt: 110 zł


8. Bikini- Hollywood

Depilacja wszystkich włosów z okolic intymnych, zarówno z przodu, jak i z tyłu –pośladki i przerwa pomiędzy pośladkami.
Czas depilacji: około 35 minut
Koszt: 120 zł


Fryzury bikini- rodzaje


Przy każdej depilacji można wybrać również fryzurę bikini. Szeroki wybór wzorów daje możliwość wyjątkowej depilacji w zależności od upodobań klientek.

Koszt: + 20zł do kosztu depilacji.


Copyright by www.d4u.glt.pl